Herontdek jouw wereld bij Atlas en Kaart Voor je antieke kaart, prent en plattegrond Le Duc de Nemours, Colonel des Hussards (Frankrijk)
Alleen originele kaarten en prenten
Op atlasenkaart.nl vindt u alleen orginele kaarten en prenten te koop. U ontvangt een certificaat van echtheid bij elke kaart of prent!
Uitgelicht:
De kaarten van de Maan (met achterop alle namen van de kraters), Madagaskar (voor de prinses van Madagaskar) en New York met het mooie stratenpatroon:
Nu in lijst 97 euro
Ingelijst 68 euro
Nu in lijst 152 euro
Portret van prins Lodewijk van Orléans (1814-1896), hertog van Nemours. Steendruk, kleine marges, papier is beschadigd in de rechterbovenhoek op de lucht.
prijs
Originele kaart: 15 euro
We kunnen de prent Le Duc de Nemours, Colonel des Hussards ook voor u inlijsten in een mooie Wortelnoten lijst met zuurvrij roomwit passe-partout.
Ingelijst
Deze gravure ingelijst 70 euro
Bij deze prent ontvangt u van ons een certificaat van echtheid zoals:
Zoekt u een Oude Kaart, historische prent of plattegrond? Kijk gerust rond op atlasenkaart.nl.
Wij hebben kaarten van A. Artus . kijk hier voor meer en van Frankrijk zoals Le Duc de Nemours, Colonel des Hussards Vindt u niet de kaart of prent die u zoekt? Neem dan contact met ons op!. Wij kunnen uw kaart of gravure ook voor u inlijsten.